Aplixcom Solutions

Producent systemów informatycznych klasy SCADA, MES, APS,
Silver Partner firmy INFOR w rozwiązaniach ERP

O firmie

Firma Aplixcom Solutions opiera swoją przyszłość na rozwiązaniach z branży IT dla Przemysłu. Ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów ERP, niewątpliwie pozwala nam dostarczać wyjątkowe rozwiązania, które bez wątpienia sterują i optymalizują procesy zakładów produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Systemy klasy ERP stają się coraz bardziej skomplikowane, dlatego stworzyliśmy nasz autorski system SCADA-MES – rozwiązania do prostego i zautomatyzowanego planowania, sterowania i rozliczania produkcji. Aplixcom SCADA-MES w przeciwieństwie do systemów MES to kompletny system, który z pewnością zapewnia: automatyczne przesyłania danych o zleceniach z i do systemu ERP, prezentacji i dostrojenia ich w sposób intuicyjny w Planerze, następnie ich zoptymalizowanie (APS), prezentację na stanowisku pracy w przeglądarkach www.

W związku z tym, nasz system to bardzo elastyczna, automatyczna komunikacja z dowolnymi maszynami i narzędziami oraz pełen wachlarz funkcjonalności raportowania, analizy i do rozliczania produkcji na podstawie rzeczywistych danych pobieranych z maszynowych i ręcznych stanowisk pracy.

Bez wątpienia wspieramy procesy produkcyjne jako producent oraz jako firma, która w rezultacie wdraża nasz system pod klucz wg rzeczywistych potrzeb klientów. Na nasz system składają się również dowolnie łączone moduły Utrzymania Ruchu, Kontroli Jakości, Matrycy Pracowników i może być w rezultacie dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Zgłoś się do nas aby poznać wszystkie szczegóły odnośnie współpracy!

JEDEN SYSTEM=WIELE MOŻLIWOŚCI!

W swojej pracy kierujemy się wartościami jak:

Wyzwania

Uwielbiamy wyzwania w myśl zasady, że sukces Klienta jest również naszym sukcesem. Dlatego zawsze robimy absolutnie wszystko, by Klienci jak najszybciej odczuwali pozytywne skutki wdrożenia naszych systemów

Pasja

W naszym zespole nie ma nikogo z przypadku. Każdy, bez względu na funkcję, odgrywa bardzo istotną rolę w misji Firmy. Zatrudniamy ludzi, którzy swoją pasję przekuwają na nasze wspólne sukcesy.

Optymalizaja

Zawsze zastanawiamy się co można jeszcze poprawić lub usprawnić, w związku z tym nasze systemy są bardzo skuteczne i przygotowane do zastosowania w różnych branżach.

Pomyślnie zrealizowaliśmy wiele projektów, ze szczególnym uwzględnieniem:

Produkcji

Kontroli

Finansów i księgowości

Gospodarki magazynowej

Zarządzania produkcją

Dystrybucji

Nasze atuty:

  • 20 lat doświadczenia we wdrażaniu systemów ERP do średnich i dużych przedsiębiorstw.

  • Doświadczenie zdobyte w projektach międzynarodowych oraz lokalnych

  • Specjalizacja w rozwiązaniach IT dla firm produkcyjnych

  • Autorskie systemy, pełne dostosowanie, szybki czas reakcji, pełna kontrola kosztów

  • Bardzo szeroki zakres kompetencji konsultantów (ERP, SCADA, MES, APS)

  • Dogłębna znajomość standardów EDI w branży AUTOMOTIVE

  • Fachowe doradztwo oraz rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki, dopasowane do indywidualnych potrzeb

  • Własne centrum EDI oraz Data Center

Aplixcom Solutions
ul. Józefa Marcika 12
30-443 Kraków
NIP: 954-26-62-274

Tel. +48 12 376 95 99
e-mail: biuro@scada-mes.com
e-mail: biuro@aplixcom.com