Inteligentny system wizyjny APLIXCOM

Michał Stadler

Michał Stadler

Key Account Manager w Aplixcom Solutions

Inteligentny system wizyjny APLIXCOM

W obecnych czasach nauka i technologia rozwija się wykładniczo, a postęp decyduje o przewadze konkurencyjnej usługi lub produktu na rynku.

Aktualnie nasza firma rozwija inteligentny system oparty o architekturę Machine Learning’u – Deep Learning. Opracowujemy stanowisko usprawniające precyzję przeprowadzanej Kontroli Jakości, dzięki algorytmowi wykrywającemu defekty i braki w elementach wybranych przez klientów w czasie rzeczywistym. Kamera ze stanowiska pobiera dane, następnie je przetwarza i klasyfikuje przy pomocy sztucznych sieci neuronowych, które informują pracownika poprzez wizualizację Aplixcom SCADA-MES o ewentualnej potrzebie podwójnego sprawdzenia danego elementu. 

Zastosowanie takiego systemu pozwala na minimalizację błędu ludzkiego, poprzez automatyzację oraz zwiększenie jakości produkcji zakładu. 

Wierzymy, że inwestycja w nowe technologie to podstawa rozwoju i wychodzimy naprzeciw temu trendowi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Aktualności

Lean manufacturing

Podstawową zasadą, na której opiera się lean manufacturing, jest wyeliminowanie marnotrawstwa. Podejście to zakładateż ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz dbanie o potrzeby klienta. Idea została

Przeczytaj więcej »

Wyszukaj na stronie: