Aplixcom Solutions

Producent systemów informatycznych klasy SCADA, MES, APS, Silver Partner firmy INFOR w rozwiązaniach ERP

O firmie

Firma Aplixcom Solutions opiera swoją przyszłość na rozwiązaniach z branży IT dla Przemysłu. Ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów ERP, niewątpliwie pozwala nam dostarczać wyjątkowe rozwiązania, które istotnie sterują i optymalizują procesy zakładów produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Bez wątpienia systemy klasy ERP stają się coraz bardziej skomplikowane, dlatego stworzyliśmy nasz autorski system SCADA-MES – rozwiązania do prostego i zautomatyzowanego planowania, sterowania i rozliczania produkcji. Aplixcom SCADA-MES w przeciwieństwie do systemów MES to kompletny system, który z pewnością zapewnia: automatyczne przesyłania danych o zleceniach z i do systemu ERP, prezentacji i dostrojenia ich w sposób intuicyjny w Planerze, następnie ich zoptymalizowanie (APS), prezentację na stanowisku pracy w przeglądarkach www.

W związku z tym, nasz system to bardzo elastyczna, automatyczna komunikacja z dowolnymi maszynami i narzędziami oraz pełen wachlarz funkcjonalności raportowania, analizy i do rozliczania produkcji na podstawie rzeczywistych danych pobieranych z maszynowych i ręcznych stanowisk pracy.

Wspieramy procesy produkcyjne jako producent oraz jako firma, która przede wszystkim wdraża system pod klucz według rzeczywistych potrzeb klientów. Na nasz system składają się również dowolnie łączone moduły Utrzymania Ruchu, Kontroli Jakości, Matrycy Pracowników i z pewnością jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Zgłoś się do nas aby poznać wszystkie szczegóły odnośnie współpracy!

JEDEN SYSTEM=WIELE MOŻLIWOŚCI

W swojej pracy kierujemy się wartościami jak:

Wyzwania

Uwielbiamy wyzwania w myśl zasady, że sukces Klienta jest również naszym sukcesem. Dlatego zawsze robimy absolutnie wszystko, by Klienci jak najszybciej odczuwali pozytywne skutki wdrożenia naszych systemów.

Pasja

W naszym zespole nie ma nikogo z przypadku. Każdy, bez względu na funkcję, odgrywa bardzo istotną rolę w misji Firmy. Zatrudniamy ludzi, którzy swoją pasję przekuwają na nasze wspólne sukcesy.

Optymalizaja

Zawsze zastanawiamy się co można jeszcze poprawić lub usprawnić, w związku z tym nasze systemy są bardzo skuteczne i przygotowane do zastosowania w różnych branżach.

Pomyślnie zrealizowaliśmy wiele projektów, ze szczególnym uwzględnieniem:

Produkcji

Finansów i księgowości

Zarządzania pracownikami

Zarządzania dostawcami

Zarządzania pracownikami

Kontroli

Dystrybucji

Zarządzania dostawcami

Nasze atuty:

Wyszukaj na stronie: