Referencje

Przedstawiamy wybrane referencje, spośród długiej listy Klientów rekomendujących naszą firmę:

Zaufali nam:

„Chcąc stale utrzymywać naszą produkcję na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się zastosować system do nadzoru i wizualizacji pracy maszyn na produkcji – Aplixcom: SCADA-MES. Narzędzie pozwala usprawnić procesy na produkcji oraz zachować wysoką jakość produkowanych wyrobów. Automatyczne pobieranie danych bezpośrednio z maszyn w czasie rzeczywistym zapewnia nam dokładną i szybką wiedzę na temat postępu produkcji. Graficzna forma pokazująca rozplanowanie poszczególnych operacji technologicznych oraz zadań ułatwia koordynowanie przebiegu różnych procesów. Pracownicy zawsze mają dostęp do aktualnych dokumentów w wersji elektronicznej wyświetlanej na ekranie komputera lub tabletu bezpośrednio na stanowisku pracy. (…) Gromadzimy szereg raportów na temat czasu pracy maszyn, przestojów, zmian, awarii czy obciążenia. O wyborze SCADA-MES zdecydowały m.in. bogata funkcjonalność, możliwość pobierania danych z dowolnych maszyn na produkcji różnymi metodami, łatwość integracji z dowolnym systemem klasy ERP. Ze względu na specyfikę produkcji niezwykle ważna była dla nas możliwość pełnego dopasowania systemu do naszych potrzeb i elastyczność rozwiązania.”

Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu Dominik Fryczyński

„W ramach wykonania projektu nawiązaliśmy współpracę z firmą Aplixcom Sp. z o.o., posiadającą ogromne doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych na rynku polskim i międzynarodowym. (…) Zespół projektowy Aplixcom Sp. z o.o. szybko i profesjonalnie zareagował, zmierzając do uruchomienia elektronicznej wymiany dokumentów pomiędzy naszym przedsiębiorstwem a Klientami. (…) Wysoko oceniamy fachowość i kompetencje specjalistów, którzy brali udział w realizacji ww. projektu. Zespół wykazał się dużą elastycznością we współpracy oraz szybką reakcją na nasze uwagi. Chętnie polecamy usługi firmy Aplixcom Sp. z o.o. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i rozwój dzięki narzędziom tworzonym przez Aplixcom Sp. z o.o.”

Prezes Zarządu, mgr Ewa Dzierbunowicz

„Projekt został pomyślnie zakończony. Grupa specjalistów doskonale poradziła sobie z wszystkimi trudnościami. Firma Aplixcom Sp. z o.o. jest solidna i kompetentna, wywiązuje się z zawartych umów i zawsze służy pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb Klienta. Mamy nadzieję na kontynuowanie tej owocnej współpracy w kolejnych latach, polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z firmą Aplixcom Sp. z o.o. w zakresie wdrożeń systemów IT.”

Konrad Hulecki, Nifco Poland Sp. z o.o.

„Zespół wykazał się bogatą wiedzą, profesjonalizmem oraz wysoką elastycznością, przy wykonaniu powierzonych zadań, co utwierdziło nas w przekonaniu, że dla Aplixcom Sp. z o.o. nie istnieją zadania nie do wykonania.”

Gabriela Stępień, Dr Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

„Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą z pracownikami firmy Aplixcom Sp. z o.o., duże zaangażowanie oraz rzetelność i fachowość w wykonywaniu prac pozwoliły na realizację poszczególnych etapów zgodnie z zawartą umową. Kultura osobista, wiedza i fachowość pracowników Aplixcom Sp. z o.o. nie pozostawiają nam wątpliwości, iż prawidłowo wybraliśmy firmę, która pozwala nam skupić się na realizacji naszych podstawowych zadań, pozostawiając informatykę w rękach fachowców.”

Wyszukaj na stronie: