Menu

Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

„Mamy oprogramowanie, które dostosujemy do Twoich potrzeb” – usłyszysz od naszych specjalistów. Pomyślisz, że każdy tak mówi, co w tym niezwykłego? Dlatego, w przypadku Aplixcom SCADA-MES 2.0 to stwierdzenie nabiera całkiem innego znaczenia. 

Istnieją sytuacje, w których jedynym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw modułów lub kitów oprogramowania specjalnie na potrzeby Klienta. Z pewnością proces ten kojarzy się z generowaniem kosztów i poświęcaniem sporych nakładów pracy. Czy zawsze tak musi być?

W Aplixcom sądzimy, że w większości przypadków wdrażanie systemów do nadzorowania i monitorowania produkcji nie musi się wiązać z długim oraz kosztownym przeprowadzaniem projektu. Jak to możliwe?

Który inny system tej klasy tak ma?

Projektując Aplixcom SCADA-MES 2.0 postanowiliśmy stworzyć elastyczny system, który bezsprzecznie możemy dostosować do wymagań Klienta. Przede wszystkim chcieliśmy aby wdrożenie systemu było szybkie i skuteczne, gdyż nasi Klienci nie mogą pozwolić sobie na długie oraz kosztowne włączanie systemu do pracy ich firm. Jak widać wyzwanie, wobec którego stanęliśmy było poważne. W związku z tym, nasz system posiada kilka cech świadczących o jego wyjątkowości:

 • Aplixcom SCADA-MES 2.0 to produkt skalowalny, modyfikowalny i zbudowany z modułów: SCADA-MES 2.0 , PLANER 2.0, APS 2.0, TRACEABILITY 2.0 oraz BI 2.0. Może współdziałać z dowolnym systemem ERP lub samodzielnie. Również poszczególne moduły mogą być wdrażane oddzielnie.

 • Jest to nasze autorskie oprogramowanie, dlatego wdrożeniei ewentualne i modyfikacje następują o wiele szybciej niż w przypadku systemów oferowanych na zasadzie resellingu czy wdrażania „pudełka” do konfiguracji. Jeżeli Klient poszukuje dedykowanych rozwiązań, to wówczas stworzymy dla niego pożądany moduł/funkcję, która będzie kompatybilna z całym systemem.

 • Posiadamy gotowe sety odpowiadające różnym technologiom produkcyjnym. To znacznie skraca czas potrzebny na dostosowanie modułów do potrzeb Klienta.

 • Wdrożenie zawsze następuje w oparciu o metodologię One Point lub PRINCE2, co pozwala na systematyczne i efektywne przeprowadzenie całego procesu.
 • Oszczędzaj czas (i nie tylko)

  Co dzięki temu zyskuje Klient? Przede wszystkim pewność, że oprogramowanie nie będzie wymagało żmudnego i czasochłonnego dostosowywania do pracujących w firmie maszyn i systemów. Ujmując sprawę bezpośrednio – Klient nie jest królikiem doświadczalnym, na którym testuje się wdrożenie nowych elementów. Z punktu widzenia firmy produkcyjnej to olbrzymia zaleta.

  Jeżeli interesują Cię możliwości naszego systemu Aplixcom SCADA-MES 2.0 lub jesteś zainteresowany jego wdrożeniem, daj nam znać. Z przyjemnością porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

  Aplixcom Solutions
  ul. Józefa Marcika 12,
  30-443 Kraków
  NIP: 954-26-62-274

  Tel. +48 12 376 95 99
  e-mail: scadames@scada-mes.pl
  e-mail: biuro@aplixcom.com

  logo_aplixcom_wybrane_2-1024x278
  Close Menu