Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

„Mamy oprogramowanie, które dostosujemy do Twoich potrzeb” – usłyszysz od naszych specjalistów. Pomyślisz, że każdy tak mówi, co w tym niezwykłego? Dlatego, w przypadku Aplixcom SCADA-MES 2.0 to stwierdzenie nabiera całkiem innego znaczenia.

Istnieją sytuacje, w których jedynym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw modułów lub kitów oprogramowania specjalnie na potrzeby Klienta. Z pewnością proces ten kojarzy się z generowaniem kosztów i poświęcaniem sporych nakładów pracy. Czy zawsze tak musi być?

W Aplixcom sądzimy, że w większości przypadków wdrażanie systemów do nadzorowania i monitorowania produkcji nie musi się wiązać z długim oraz kosztownym przeprowadzaniem projektu. Jak to możliwe?

Który inny system tej klasy tak ma?

Projektując Aplixcom SCADA-MES 2.0 postanowiliśmy stworzyć elastyczny system, który bezsprzecznie możemy dostosować do wymagań Klienta. Przede wszystkim chcieliśmy aby wdrożenie systemu było szybkie i skuteczne, gdyż nasi Klienci nie mogą pozwolić sobie na długie oraz kosztowne włączanie systemu do pracy ich firm. Jak widać wyzwanie, wobec którego stanęliśmy było poważne. W związku z tym, nasz system posiada kilka cech świadczących o jego wyjątkowości:

Oszczędzaj czas (i nie tylko)

Co dzięki temu zyskuje Klient? Przede wszystkim pewność, że oprogramowanie nie będzie wymagało żmudnego i czasochłonnego dostosowywania do pracujących w firmie maszyn i systemów. Ujmując sprawę bezpośrednio – Klient nie jest królikiem doświadczalnym, na którym testuje się wdrożenie nowych elementów. Z punktu widzenia firmy produkcyjnej to olbrzymia zaleta.

Jeżeli interesują Cię możliwości naszego systemu Aplixcom SCADA-MES 2.0 lub jesteś zainteresowany jego wdrożeniem, daj nam znać. Z przyjemnością porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wyszukaj na stronie: