Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

Michał Stadler

Michał Stadler

Key Account Manager w Aplixcom Solutions

Ty kreujesz – my wdrażamy – czyli elastyczne systemy IT

„Mamy oprogramowanie, które dostosujemy do Twoich potrzeb” – usłyszysz od naszych specjalistów. Pomyślisz, że każdy tak mówi, co w tym niezwykłego? Dlatego, w przypadku Aplixcom SCADA-MES 2.0 to stwierdzenie nabiera całkiem innego znaczenia.

Istnieją sytuacje, w których jedynym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw modułów lub kitów oprogramowania specjalnie na potrzeby Klienta. Z pewnością proces ten kojarzy się z generowaniem kosztów i poświęcaniem sporych nakładów pracy. Czy zawsze tak musi być?

W Aplixcom sądzimy, że w większości przypadków wdrażanie systemów do nadzorowania i monitorowania produkcji nie musi się wiązać z długim oraz kosztownym przeprowadzaniem projektu. Jak to możliwe?

Który inny system tej klasy tak ma?

Projektując Aplixcom SCADA-MES 2.0 postanowiliśmy stworzyć elastyczny system, który bezsprzecznie możemy dostosować do wymagań Klienta. Przede wszystkim chcieliśmy aby wdrożenie systemu było szybkie i skuteczne, gdyż nasi Klienci nie mogą pozwolić sobie na długie oraz kosztowne włączanie systemu do pracy ich firm. Jak widać wyzwanie, wobec którego stanęliśmy było poważne. W związku z tym, nasz system posiada kilka cech świadczących o jego wyjątkowości:

Oszczędzaj czas (i nie tylko)

Co dzięki temu zyskuje Klient? Przede wszystkim pewność, że oprogramowanie nie będzie wymagało żmudnego i czasochłonnego dostosowywania do pracujących w firmie maszyn i systemów. Ujmując sprawę bezpośrednio – Klient nie jest królikiem doświadczalnym, na którym testuje się wdrożenie nowych elementów. Z punktu widzenia firmy produkcyjnej to olbrzymia zaleta.

Jeżeli interesują Cię możliwości naszego systemu Aplixcom SCADA-MES 2.0 lub jesteś zainteresowany jego wdrożeniem, daj nam znać. Z przyjemnością porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Aktualności

Lean manufacturing

Podstawową zasadą, na której opiera się lean manufacturing, jest wyeliminowanie marnotrawstwa. Podejście to zakładateż ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz dbanie o potrzeby klienta. Idea została

Przeczytaj więcej »

Wyszukaj na stronie: