Aplixcom SCADA-MES Cloud 2.0 – Nowość!

Aplixcom SCADA-MES Cloud 2.0 – Nowość!

System Aplixcom SCADA-MES 2.0 jest jednym z najefektywniejszych narzędzi, które zarówno optymalizuje jak i monitoruje procesy produkcyjne w dynamicznie funkcjonujących organizacjach. Naturalnym krokiem w ewolucji naszego systemu SCADA-MES było zwiększenie elastyczności, integralności oraz funkcjonalności, poprzez dodanie funkcji planowania MES i optymalizacji APS. W ten sposób powstało narzędzie proste a zarazem kompletne, wspierające firmy operacyjnie oraz biznesowo.

 

Podążając za ogólnoświatowymi tendencjami oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadr zarządzających, nasz system Aplixcom SCADA-MES 2.0 migruje do Chmury. Wykorzystanie Chmury jako narzędzia biznesowego staje się niezaprzeczalnie standardem umożliwiającym wymianę danych w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie. Ten niezwykle istotny krok w rozwoju automatyki dedykowany jest przede wszystkim firmom posiadającym wiele zakładów produkcyjnych, chcącym zintegrować poszczególne działy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów zasobów.

 

Jednocześnie opcja SCADA-MES Cloud jako SaaS (Software as a Service) objawia się jako optymalne rozwiązanie dla małych firm, które nie chcą inwestować w infrastrukturę serwerową oraz dedykowany jej dział IT, a chcą korzystać z aktualnych rozwiązań SCADA-MES.
Najnowsze projekty przekonują, że technicznie rozwiązanie SCADA w Chmurze, dzięki zaawansowanej technice serwerów OPC z dwukierunkowym odpytaniem punktów pomiarowych, jest już w pełni dojrzałe, odpowiednio wydajne i stabilne, tak by zapewnić funkcjonalność wymaganą w dzisiejszych warunkach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wyszukaj na stronie: