Aplixcom SCADA-MES Cloud 2.0 – Nowość!

Michał Stadler

Michał Stadler

Key Account Manager w Aplixcom Solutions

Aplixcom SCADA-MES Cloud 2.0 – Nowość!

System Aplixcom SCADA-MES 2.0 jest jednym z najefektywniejszych narzędzi, które zarówno optymalizuje jak i monitoruje procesy produkcyjne w dynamicznie funkcjonujących organizacjach. Naturalnym krokiem w ewolucji naszego systemu SCADA-MES było zwiększenie elastyczności, integralności oraz funkcjonalności, poprzez dodanie funkcji planowania MES i optymalizacji APS. W ten sposób powstało narzędzie proste a zarazem kompletne, wspierające firmy operacyjnie oraz biznesowo.

 

Podążając za ogólnoświatowymi tendencjami oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadr zarządzających, nasz system Aplixcom SCADA-MES 2.0 migruje do Chmury. Wykorzystanie Chmury jako narzędzia biznesowego staje się niezaprzeczalnie standardem umożliwiającym wymianę danych w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie. Ten niezwykle istotny krok w rozwoju automatyki dedykowany jest przede wszystkim firmom posiadającym wiele zakładów produkcyjnych, chcącym zintegrować poszczególne działy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów zasobów.

 

Jednocześnie opcja SCADA-MES Cloud jako SaaS (Software as a Service) objawia się jako optymalne rozwiązanie dla małych firm, które nie chcą inwestować w infrastrukturę serwerową oraz dedykowany jej dział IT, a chcą korzystać z aktualnych rozwiązań SCADA-MES.
Najnowsze projekty przekonują, że technicznie rozwiązanie SCADA w Chmurze, dzięki zaawansowanej technice serwerów OPC z dwukierunkowym odpytaniem punktów pomiarowych, jest już w pełni dojrzałe, odpowiednio wydajne i stabilne, tak by zapewnić funkcjonalność wymaganą w dzisiejszych warunkach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Aktualności

Lean manufacturing

Podstawową zasadą, na której opiera się lean manufacturing, jest wyeliminowanie marnotrawstwa. Podejście to zakładateż ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz dbanie o potrzeby klienta. Idea została

Przeczytaj więcej »

Wyszukaj na stronie: